KPSS Kursu

KPSS Kursu

KPSS Kursu

Kpss Kursu,Kpss Lisans,Önlisans,Ortaöğretim,Öğretmen adayları,Öabt,A grubu,e-Kpss adayları ekys grupları ve ösym’nin Tüm kpss sınavlarına yönelik sınıf kursları ve özel derslerimiz vardır. Kpss Matematik,Türkçe,Sözel Mantık,Eğitim Bilimleri,Öabt dersleri istediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz.Hızlı Paragraf dersi ile adaylarımız sınavda süreyi iyi kullanmaktadırlar. Kpss Kursu şubelerimizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından birebir , yüz yüze ya da online olarak öğretilmektedir. Kpss Kursu öğrencileri düzenli ders takibi birebir ders takibi , En İyi Sorular üzerinden Test ve Teknikler , Profesyonel Matematik hocaları , Hızlı Okuma Taktikleri,

Hızlı Paragraf Teknikleri ile ÖSYM’nin yaptığı Tüm Sınavlarda başarılı olmaktadırlar.

Hızlı Okuma ve Hızlı Pragraf Kursu

ÖSYM’nin yaptığı Kpss Sınavlarıda uzun paragraflı ve anlaşılması güç sorular bulunmaktadır. Her Yıl Kpss Sınavına Milyonlarca Lisans , Önlisans ve Ortaöğretim öğrencileri rakiplerine fark atıp en yüksek puanı almak için yarışmaktadırlar.En İyi Öğretmenlerden Hızlı Okuma Taktikleri , En İyi Türkçe Öğretmenlerinden Hızlı Paragraf Dersi Alan Kpss Öğrencileri en zor soruları bu teknikler ile en kısa sürede çözmektedirler.Okuma ve Çözme Hızınızı 3 kat daha arttıracak Profesyonel öğretmenlerimiz ile ilk olarak ücretsiz örnek dersimize katılın öyle karar verin.Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Taktikleri dersi 5 Hafta 10 derstir.

Ödemelerinizi dersten sonra , haftalık ya da aylık olarak ödeyebilirsiniz.Öğrenme garantili Hızlı Okuma Kursumuz ile Tüm Sınavlara Hazırlık LGS , YKS , DGS , KPSS , ALES , YÖS ,ÖABT Öğrencileri Tüm Sınavlarda fark atmaktadırlar.

Kpss Kursu Matematik

Matematik Kpss Adaylarını Her anlamda zorlamaktadır.Tüm Adaylar eksik noktalarını Birebir Özel Ders Alarak tamamlayabilir.Aynı zamanda adaylarımız eksik olduğu tüm derslerden kpss özel derslerimizden faydalanabilir Kpss Matematik özen gösterilmesi gereken bir bölümdür.Yeni Tarz sorular üzerinde özel çalışmalar yapmak gerekiyor. Kpss Matematik Kursu’nu Online almak isteyen öğrenciler istediği gün ve saatte ders alabilirler.

Online Eğitimlerimiz Birebir Canlı Özel Ders olarak yapılmaktadır.Birebir Canlı Özel Dersler yüz yüze eğitimden verimlilik olarak farkı yoktur.Birebir alınan dersler sınıf ortamlarından daha verimli olmaktadır.

KPSS Matematik Paketlerimiz

20-30-50-70 Ders paketlerimizi seviyenize göre önermekteyiz.Sözel Adaylar Kolay Matematik Konuları üzerinden 15 nete kadar yapabilir.Sayısal ve Ea adayları ise ortalamalarını maksimuma çıkarabilirler. Matematik KPSS Özel ders bu alanda en az 15 yıllık tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Kpss Kursu Özel Ders Paketleri

 • Lisans Matematik /30-40-50
 • Önlisans Matematik /40-45-60
 • Ortaöğretim Matematik /30-60-70
 • Öabt Matematik/20-30-40
 • Türkçe /20-30
 • Hızlı Paragraf /10
 • Sözel Mantık /6-8-10
 • Tarih/16-20
 • Coğrafya /10-12-14
 • Vatandaşlık Bilgisi/8-10-12
 • Güncel Bilgiler/4-6
 • Takviye Ders/8-10-12-20
 • Eğitim Bilimleri/50-60
 • İktisat-maliye-muhasebe/60-80-100

Hızlı Paragraf Kursu

Hızlı Paragraf Tekniği Dersi ile Türkçe sorularında tasarruf edeceğiniz vakti , matematik ve diğer derslere kullanarak daha fazla puan çıkarabilirsiniz. Matematiğin hızlı ve hareket kabiliyetini Hızlı Paragraf Dersi ile telefi edebilirsiniz.

KPSS’ de Öğretmenlik

Kpss Kursu,Öğretmen adayları atanma sürecinde bir hayli stres yaşamaktadırlar.Öğretmen adaylarına şubelerimizde ayrı bir önem verilmektedir.Kpss Kursu,Öabt adayları ise özel test ve tekniklerle soru kalıplarını zorlanmadan çözmektedirler.Verimli ve etkili çalışma yöntemlerini ve hafıza teknikleri üzerinden yapılan eğitimlerimiz ile adaylarımız rakiplerine fark atmaktadırlar.

GY-GK 120 soru , Eğitim Bilimleri 80 soru,ÖABT adayları ise 75 soru dan oluşan sınav bir hayli zor olmaktadır. Lisans Adayları istediği dallardan sınıf kurslarımıza ve eksik konuları üzerinden özel derslerini ister kurumda ister evde ister online olarak alabilirler.Kurs Fiatına yaklaşık özel ders almaktasınız.Eğitim Koçlarımız Düzenli olarak öğrencilerimize program vermektedir.Atanma sıkıntısı yaşayan tüm adaylarımız birebir özel ders ile hedeflerine en kısa sürede ulaşarak yüksek puan alabilmektedirler.

Kpss Eğitim Koçluğu

Birebir koçluk ve birebir özel ders için 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. KPSS , DGS , ALES , YÖS , YDS , YÖK DİL , AÖF , AÖL , SAT , TOEFL Alanlarında tüm il ve ilçelerde özel ders ve kurslarımız bulunmaktadır.

KPSS GK GY İLK OTURUM KURS GÜNLERİ

HAFTA İÇİ : Pazartesi – salı: 9:30 – 13:10

perşembe-cuma: 10:45 – 14:30

HAFTA SONU : Cumartesi : 10:00 – 14:00

Pazar         : 12:45- 16:30

KPSS EĞİTİM BİLİMLERİ Sınıf Kursu

Cumartesi : 14:30 – 17:00

Pazar         :17:00 – 19:40

ÖABT GRUPLARI

CUMA GÜNÜ : 18:00 – 21:00 arasında yapılacaktır

Tüm Kpss Adayları Eksik Konularından 10 -20-30 Ders şeklinde Takviye Ders alabilirler.

KPSS DENEME Sınav Günlerimiz

Her Pazar 9:30 – 12:30 GkGy

Her Çarşamba 14:45 – 16:30 Eğitim Bilimleri

Kursta ya da Online Birebir Derslerimiz ile birlikte başaracağız.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

KPSS Kursu için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

error: Content is protected !!
× Whatsapp Mesaj