Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders arayanlar alanında en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerimizden birebir ders alarak başarıya ulaşırlar. Matematik Özel Ders fiyatları yaklaşık kurs fiyatına özel ders olarak belirlenmiştir. Sizde ders paketlerimizden ihtiyacınız kadarıyla Türkiye’nin en profesyonel hocalarından ders alabilirsiniz. Matematik Özel Ders-LGS-YKS-DGS-ALES-KPSS-İLKOKUL-ORTAOKUL-TAKVİYE il ve ilçelerde devam ediyor. İster Kurumda İster Online olarak Matematik Özel Derslerimize katılabilirsiniz.Matematik Evreni Anlamanın Anahtarıdır.

Lgs Matematik Özel Ders

8.Sınıf Adayların en çok zorlandığı ders olan LGS MATEMATİK yeni nesil soruların yoğunluklu olduğu ,mantık ve zihinde özgünleştirme yöntemleri gerektirmektedir. Lgs çok dikkatli bir çalışma gerektirmektedir.

Yks Matematik Özel Ders

Mat -1 ,Mat 2 ve Geometriden oluşan 80 Soruluk testler YKS öğrencileri için hayati bir önem taşımaktadır. Birebir Matematik Özel derslerimiz 20 Yıllık Tecrübeli Uzman Öğretmenlerimiz tarafından kurumda,evde yada online olarak verilmektedir.Siz değerli YKS adayları eksiklerinizi özel ders ile tamamlayarak en iyi fakülteleri kazanabilirsiniz

LGS ve YKS Kurs Paketleri

Yıllık 40-50-70-100 Ders paketlerimiz Tüm Adayların ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Birebir Özel Ders Takviyeleri 20-30-40 dersten oluşmaktadır Sınav Takviyeleri 12.Sınıf Öğrencilerimiz İstediği kadar alabilirler. ilkokul-Ortaokul-Lise ve Üniversiteye Hazırlık dersleri en iyi Matematik Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.Matematik Özel Ders tüm öğrenciler için bir ihtiyaçtır.

DGS-ALES-AÖF-YÖS Matematik Özel Ders

Dgs Adayları Temel Matematik Testinden Sıfırdan seviyelerine göre 20-30-50 ders öneriyoruz.

Ales Öğrencileri düzenli olarak haftada bir yada iki gün eksikleri üzerinden yıllık

40-60-80 ders paketlerini seviyelerine göre alabilirler.

Aöf sınavı için takviye kurslar verilmektedir.

YÖS öğrencileri mat1-mat2 ve Q Sorularını YÖS Dalında Uzman Matematik Öğretmenlerimizden bireysel programlar hazırlanarak en iyi şekilde kazanmaları sağlanmaktadır.

Online LGS – YKS -DGS -ALES – YÖS – AÖF -SAT – KPSS – ALES Tüm Kurslar

Burda.Kurs Burda ile aradığınız tüm özel derslere ulaşabilirsiniz.

Şubelerimiz ; İstanbul – Ankara – İzmir – Kocaeli – İzmit – Gebze – Bursa – Mersin – Antalya Online İle artık 81 ildeyiz.

Kurs Burda İle 7/24 0531 521 26 01 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz

Tercih Danışmanlığımız  Tüm Sınavlar için ücretsizdir.Eğitim Danışmanlarımız ,Rehberlik

ve Koçluk Hizmetleri ile Özel Ders Desteğimiz aralıksız devam etmektedir.

ORTAOKUL MATEMATİK Özel Ders

Hayal gücü,soyut düşünce ve oyun döneminin aynı anda yaşandığı bir evre olan  ortaokul döneminde öğrencilerin matematik konusunda başarılı olabilmeleri vazgeçilmezdir. Bu dönemde öğrencilere ritmik sayılar ve mega hafıza üzerinden matematik konularını somutlaştırarak anlatmak ilköğretim öğrencileri üzerinde verimli bir etkiye sahip olacaktır. Yaparak – yaşayarak öğrenme çocuklar ve nesiller üzerinde denenmiş en verimli en faydalı öğrenme türüdür. O yüzden ortaokul 5.6.7.8.Sınıf Öğrencileri için kurumumuzda en iyi eğitim modelleri üzerinden matematiğin mantığını öğretmekteyiz.

Online Matematik Özel Dersi

Online Matematik Kursumuzu birebir  ders şeklinde tavsiye ediyoruz. Öğrencilerin bireysel düzeylerine göre hazırlanan sorular ve programlar birebir matematik özel ders için ayrı bir hava katmaktadır.İstediğiniz il ve ilçeden bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Online Derslerimiz öğrencilerimiz için elinizde Bilgisayar,tablet,mikrofon,vs. gibi canlı ekrana bağlanabileceğiniz aletler gerektirmektedir. Online Özel Derslerimiz yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

İLETİŞİM: 0531 521 26 01 Hattımızdan Tüm İl ve ilçeler için bizimle iletişime

geçebilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Tüm İlçeler için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

error: Content is protected !!
× Whatsapp Mesaj