İngilizce Kursu

İngilizce Kursu

İngilizce Kursu

İngilizce Kursu Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , Ydt , Yds , Yökdil Öğrencilerine Online yada Yü yüze Eğitim ile verilmektedir. Birebir İngilizce Kursu Derslerimiz İçin Kesintisiz eğitim öneriyoruz. Gün ve saatlerinizi istediğiniz vakitte sabitleyebilirsiniz. En az 10 yıl deneyimli akademik tecrübeli ingilizce öğretmenlerimiz tarafından verilen ingilizce kursu ile tüm öğrenciler başarılı olmaktadır. Bir ders saati 40 dakika her oturumda iki ders verilmektedir. İngilizce özel ders arayan veli ve öğrenciler için en deneyimli öğretmenler ile çalışıyoruz.20 dakika ücretsiz tanıtım dersimize katılıp karar verebilirsiniz.

Birebir İngilizce Eğitimi

LGS , YDT , YDS , YÖKDİL , Genel İngilizce , Çocuk İngilizcesi , Mesleki İngilizce ve Kişisel Gelişimini Sağlamak İsteyen Tüm Adaylar İçin en uygun fiyatlar ile İngilizce kursumuz Türkiye’nin en deneyimli öğretmenleri tarafından verilmektedir. Ödemelerinizi dersten sonra haftalık yapabilirsiniz. Kurs Süresince Ders ile beraber takip ve ders koçluğu da yapılmaktadır. Okul Sınavları İçin Minik Takviyeler alabilirsiniz. Uzun süreli akademik sınavlar için haftalık düzenli olarak iki ders şeklinde kurslarımız bulunmaktadır. Yabancı Dil Öğrenmek isteyen , en uygun fiyatlar ile en iyi öğretmenlerden ders almak isteyen öğrenciler okul , aile , çevre , iş ortamında büyük avantajlar yakalamaktadırlar.

Lgs İngilizce Kursu

LGS Hazırlık Öğrencilerinin Liselere Geçiş Sınavında En Çok Zorlandıkları Sorulardan Biri İngilizcedir. LGS İngilizce Sorularından Eksiklerinizi 10-15-20 Derste Birebir Özel Ders Olarak Tamamlayarak eksiksiz bir şekilde tüm lgs ingilizce sorularını çözebilirsiniz.

Okul Sınavlarına Hazırlık

İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Öğrencileri Sınav Haftalarında Takviye İngilizce Dersleri İçin İstedikleri Gün ve Saatte 2-4-6 Ders Gibi Okul sınavlarına yardımcı ve yüksek puan almalarını kolaylaştıracak takviye özel ders ile başarılı olmaktadırlar.

YDT ( Yabancı Dil Testi ) İngilizce Kursu

Ydt Hazırlık Öğrencilerinin yabancı dil testinde rakiplerine fark atmalarını için 40-50-60-80 Ders Paketi olarak seviyelerine göre bireysel farklılıkları göz önüne alınaraktan eksikleri tamamlanarak en iyi fakülteleri kazanabilirler. En İyi İngilizce Öğretmenleri tarafından yapılan ydt hazırlık derslerimiz ile Türkiye’de en başarılı kurumlardan biri olmaktayız.

YÖKdil Hazırlık Kursu

Akademik Kariyer Sahibi olmak isteyen öğrenciler , yüksek lisans , doktora ve akademisyenler için birebir yökdil kurslarımız en deneyimli ingilizce öğretmenlerimiz tarafından birebir özel ders olarak verilmektedir. YÖKdil Hazırlık Kurslarını Özel Ders olarak alan öğrenciler istedikleri puan hedeflerine ulaşmaktadırlar. Yökdil ders paketleri 50-60-80 ders olarak önerilmektedir.

Online İngilizce Kursu

Kesintisiz eğitim için birebir online ingilizce kursları yüz yüze eğitimden daha verimli geçmektedir. Birebir online ingilizce kursumuza ücretsiz tanıtım dersimize katılıp karar verebilirsiniz. En uygun ders ücretleri , haftalık ödeme avantajları ile dilediğiniz gün ve saatlerde Türkiye’nin en deneyimli öğretmenlerinden yabancı dil kursu alabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj