LGS Hazırlık Kursu

LGS Hazırlık Kursu

LGS Hazırlık Kursu

Lgs Hazırlık Kursu , Lgs Hazırlık Matematik , Fen Bilgisi ,Türkçe dersleri sınav kapsamının %88 lik oranını oluşturmaktadır. Liselere giriş sınavı Lgs de İnkılap Tarihi, İngilizce ve Din kültürü dersleri ise lgs sınav kapsamının yalnızca %12’lik bir oranıdır. Tüm sorular ortaokul son sınıf öğrenci leri için mühimdir. Nitelikli okulları kazanmak isteyen öğrenciler en yüksek netleri yapmak zorundadırlar. Lgs Hazırlık Kursu , Alanında tecrübeli yeni nesil soru üretebilen özellikle yıllardır Lgs öğrencileri üzerinde başarı ve sonuç elde ettiğimiz öğretmenlerimiz tarafından düzenli bir programla öğretilmektedir. LGS Özel derslerimiz kişiye uygun olarak hazırlanmaktadır.

LGS Hazırlık Kursu Paketleri

  • Matematik / 50-60-70
  • Fen Bilgisi /30-40-45
  • Türkçe / 30-40
  • İngilizce /35-40
  • İnkılap Tarihi /20-30
  • Din Kültürü /16-20

Hızlı Paragraf

Öğrencilerin yeni nesil soru tarzları sınav sistemine geldiğinden beri anlama, kavrama ve soruları hızlı çözme yöntemlerinde büyük sıkıntılar görülmektedir. Lgs ye hazırlık öğrenci leri nitelikli okulları kazanmaları için kendilerine ayrılan süre içerisinde soruların büyük bir kısmını yetiştirememektedirler. Hızlı Paragraf dersi ile lgs hazırlık öğrencilerimize tüm dersler ile ilgili çabuk kavrama hemen çözme yöntem ve tekniklerini öğretiyoruz. Sınav stresini bu şekilde aşan öğrenci mutluluk ve rahat bir şekilde lgs sınavında gerek Türkçe soruları başta olmak üzere paragraf tipi Matematik, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Din kültürü, fen bilgisi konularını da daha çabuk ve doğru olarak çözdükleri sonucunu görmekteyiz. Hızlı Paragraf 5 Hafta sürmektedir. Toplam ders saat süresi 10 derstir.

 LGS Matematik Kursu

LGS Kursu , Lgs Hazırlık öğrencilerine birebir özel ders olarak öğretilmektedir. Lgs Hazırlık sürecinde 8.Sınıf öğrencilerinin en çok zorlandıkları derslerden biri yeni nesil Lgs Matematiktir. Lgs Matematik Kursu için 8.Sınıf öğrencileri özel ders öğretmenlerinden özel ders desteği alarak en zor soruları çözmektedirler. Yeni Nesil soruların zorluğu birçok öğrenciyi strese sokmaktadır. Stres kaynaklı bir süreçte adaylar sınavlarda heyecan ve kaygıdan dolayı netleri düşmektedir. Bol soru çözümü, konu hakimiyeti, yeni nesil ile alakalı farklı kaynaklardan çok soru çözümü yaparak hiçbir eksik bırakılmadığı takdirde 8.Sınıf Lgs Hazırlık öğrencileri en iyi liselere girmektedirler. LGS Hazırlık sürecinde ailelere de büyük fedakarlıklar düşmektedir. Aileler öğrenciyi dikkatle ve evinde düzenli bir çalışma ortamı sağlayarak ve özgüven vererek motive etmelidirler. Bu sınav sonucu gelmeden önce küçük bir ödül de olabilir. Başarı bir ekip işidir.

LGS Hazırlık Kursu için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj