ALES Kursu

ALES Kursu

ALES Kursu

ALES Kursu , Ales Kursu veren öğretmenler , Ales kursu arayan öğrenciler Kurs Burda eğitim merkezinde , birebir kurs , grup ve sınıf dersleri alabilirler. Alesten Yüksek puan alan öğrenciler istedikleri fakültelere girme imkanı bulmaktadırlar. ALES Kursu , düzenli ve sistemli bir program ile çalışıldığında öğrenciler için daha verimli geçmektedir. Ales derslerinin mantığını kavramak ve sınavda zaman problemini aşmak için eğitim danışmanlarımız adaylara profesyonel destek vermektedirler. Ales Kursu veren kurum , Ales Kurs ücretleri , Uygun Fiyatlandırma , Kişiye Özel Ales Kurs paketleri ile tüm öğrenciler başarı ve mutlulukla çalışmaktadırlar.

ALES ÖZEL DERS

Adayların zorlandıkları konulardan ihtiyaçları kadar özel ders yardımı alabilirler. Ales adayları yoğun paragraf sorularında zaman kazanmaları gerekmektedir. Ales Adaylarının bireysel hızlarını en üst düzeye çıkaracak Hızlı Paragraf dersini önermekteyiz. Hızlı Paragraf kursumuz Birebir kişiye özel hazırlanmaktadır. 5 Hafta 10 Ders sürecek olan programımızda Ales adayları Türkçe Sorularını Anlayarak ve Doğru olarak çözeceklerdir.

Okuma ve Anlama hızınızı üç katına çıkararak fark yaratın. Ales Hızlı Paragraf Alanında Uzman 15 Yıllık tecrübeli Türkçe Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

ALES Kurs Paketleri

 • ALES Matematik 50-60-70 /Yıl Boyu Paketi
 • ALES Takviye 20-30-40 /İstediğiniz Ünitelerden
 • ALES Eko Paket /20-25-30 /Deneme ve soru çözümü Tüm Dersler
 • ALES Türkçe /20-30 /Tüm Üniteler
 • ALES Hızlı Paragraf /Sadece Paragraf 10 Ders
 • Sözel Mantık /10 Ders
 • Türkçe Eko Paket /20 Ders Tüm Üniteler Soru ve Deneme Çözümü

Adayların Alt Yapı ve Seviyelerine göre 20-30-40-50 saat ders alabilir ve düzenli olarak deneme sınavlarına katılabilirler. Ales yıl boyu ciddi çalışılması gereken bir sınav türüdür. Ales Adayları sistemli ve düzenli olarak hedefledikleri başarı sıralaması ve puanlarını Kurs Burda Eğitim ve Özel Ders desteği ile başarı ile tamamlamaktadırlar. Kurs Burda Farkı Tüm Adaylara en iyi özel ders desteğini sağlamaktadır.

ALES Kursu Online

Online Ales Dalında Uzman Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Profesyonel bir Bağlantı ve son teknolojik sistemler ile hazırlanmış materyallerimiz sayesinde öğreticiliği yan yana eğitim kadar verimli olmaktadır. Online birebir Özel ders Sağlık şartlarına uygun ve zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın telefon, masaüstü, lap top veya tablet vs. araçları ile ders görebilirsiniz.

ALES Kaç Bölümden Oluşmaktadır

Sayısal ve Sözel Olmak Üzere İki Bölümden Oluşur

Sayısal 50

Sözel 50 Soru Sayısı olup Sınav Süresi 150 dk dır.

ALES GEÇERLİLİK SÜRESİ

ALES Geçerlilik Süresi 5 yıldır

ALES Kursunun Önemi

Adayların Hedef Puanlarına Ulaşmaları için sınıf yada birebir özel ders öneriyoruz. Ales Adayları Haftada 4 gün kurs merkezimizden istedikleri saat ve günlerde sınıf derslerine yada istedikleri gün ve saatte birebir özel ders alabilirler. Ales Kursu, Ales adaylarına eğitim koçluğu ve ders koçluğunda destek olmaktayız.

ALES Kursu Online

Online Ales Dalında Uzman Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Profesyonel bir Bağlantı ve son teknolojik sistemler ile hazırlanmış materyallerimiz sayesinde öğreticiliği yan yana eğitim kadar verimli olmaktadır.

Online birebir Özel ders Sağlık şartlarına uygun ve zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın telefon, masaüstü, lap top veya tablet vs. araçları ile ders görebilirsiniz.

ALES SINAV TARİHİ

ALES
Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı
2020-ALES/1

16.08.2020 10:15

ALES
Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı
2020-ALES/2
06.12.2020 10:15 tarihlerinde düzenlenmektedir.

Ales Özel Ders Tüm İlçeler için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  error: Content is protected !!
  × Whatsapp Mesaj