İzmit Özel Ders

İzmit Özel Ders

İzmit Özel Ders

İzmit Özel Ders , Merkez şubemiz de YKS ( TYT – AYT – YDT ) LGS , DGS , ALES En az 20 Yıl Deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Her Seviyede Tüm Adaylar için , Tüm Sınavlarda Kurs Fiyatına Özel Ders. İlköğretim , Lise , Üniversite , Mezun Tüm Öğrenciler için İzmit te Özel Ders.

İzmit Özel Ders Arayanlar

En iyi Kurs Öğretmenlerinin ders verdiği Eğitim şubemiz de Tüm Öğrencilerimiz Merkezimiz de birebir ilgi ve Eğitim Danışmanlarının öncülüğünde desteği ile başarılı bir şekilde Tüm Dersleri severek öğrenirler. İzmit Eğitim ve Kurs Merkezimiz de Matematik , Fizik , Kimya , Biyoloji , Türkçe , Fen Bilgisi , İngilizce, Sınav Takviye , Okul Sınavlarına Hazırlık Kursları için Birebir Özel Ders alabilirsiniz.

Neden Özel Ders Almalısınız ?

Birebir Özel Ders Eğitimleri sayesinde eksikliklerinizi giderebilir, yeni konular öğrenebilir , yapamadığınız soruları alanında uzman öğretmenlere sorabilir , en iyi yöntemleri öğrenebilir , geleceğinize yön verebilirsiniz. İzmit Özel Dersi eğitimleri ile Öğrenciler başarılı olurlar. Motivasyonu artan öğrenci stresten uzak bir ortamda mutlu bir şekilde derslerini yaparak başarısı güçlenir. Birebir Ders Desteği ile Eksiklerinizi fark ederek kısa sürede sistemli bir çalışma yapabilirsiniz. En iyi kurs Öğretmenleri ile Okul ve Sınav başarılarınız yükselerek rakiplerinize fark atacaksınız. Deneyimli Öğretmenler ve Uygun Fiyatlar ile hem ekonomik hem vakit olarak tasarruf sağlayacaksınız.

İzmit Şube Derslerimiz

YKS Kursu İzmit Şubemiz de Üniversiteye Hazırlık Öğrencileri Türkiye’nin en iyi Öğretmenlerinden Birebir Ders alarak En İyi Fakülteleri kazanmaktadırlar. LGS Kursu Türkiye’nin En İyi İlköğretim Öğretmenleri Tarafından Birebir Ders alan Öğrenciler En İyi Fen Liselerini Kazanmaktadırlar. DGS Kursu Arayan Öğrenciler En Az 15 Yıl DGS Özel Ders Deneyim sahibi öğretmenlerden Birebir yada sınıf kursu alarak En İyi Lisans Bölümlerini kazanırlar.

Ales Kursu , Akademik Lisans Eğitimine Devam etmek İsteyenler Birebir Eğitim

Desteği ile Eksiklerini 20 – 30 – 40 Derste tamamlayabilirler. Matematik Kursu İzmit , Tüm Adaylar , Tüm Hazırlık Grupları , İstedikleri Gün ve Saatte Yıl Boyu yada Sınav Takviye şeklinde 10-20-30-50-100-150-200 Ders Paketlerinden Eksiklikleri Ölçüsünde Matematik Özel Ders alabilirler.

Birebir Ders Ücretleri

Birebir Ders Ücretleri  minimumda tutulmuş, tüm öğrencilerimizin yararlanacağı şekilde düzenlenmiş, kar amacı güdülmeyen eğitim hizmetlerindendir. Her ailenin ayırabileceği bir eğitim bütçesiyle matematik ve diğer her dersten özel ders alabilir, öğrencilerinizin geleceklerine yatırım yapabilirsiniz. Başarının şansa bırakılmadığı  özel ders desteği alan yüzlerce öğrenci başarıya ulaşmıştır. Bazen öğrencilerinizin kendisinden kaynaklı olan dersleri çalışmama isteğini bile yenebilmiş bir kurum olan.

Özel Dersi öğretmenleri bulabileceğiniz en nitelikle öğretmenlerdir. Dilerseniz özel ders randevusu oluşturun ve öğretmenimizle bir ders ayarlayın, siz de tanıklık edin. özel dersi ücretleri de diğer derslerin  ücretleri ile aynıdır. Özel dersi ücreti sabit olmakta, özel ders ücretini düşürmek isteyenlerin özel ders paketi almaları gerekmektedir. Özel dersi paketleri öğrencilere ekstra ücretsiz ders eğitimi imkanı sağlamaktadır. Öğrencinin konu eksikleri fazla ise veya özel ders desteğini yıl içerisinde kullanmak isterse özel ders paketlerini dilediğince kullanabilir.  Toplu özel ders alımlarında en düşük fiyatlara tekamül etmektedir. Öğrenciler geleceklerinin belirlendiği sınavlara az bir süre kala ders paketi alarak dilediği gün ve saatlerde diledikleri yoğunlukta özel derslerini istedikleri ders için kullanarak iyi bir şekilde hazırlanır. Öğrencilerin her konudan eksiklerini giderebileceği özel ders paketleri öğrencilerin düşük ücretlere özel ders alabilmesini sağlayan kaliteli eğitimi niteler. 

Ders Fiyatları ödenerek alınan dersler en az 10 yıl deneyimli  öğretmenleri tarafından verilmektedir.  Öğrencilerin özel derslerden aldıkları verim en yüksek seviyede tutulup, öğrencinin kısa sürede özel ders ihtiyacını ortadan kaldırmak öğretmenin başlıca hedefidir.

İzmit Özel Ders İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj