İzmit LGS Hazırlık Kursları

İzmit LGS Hazırlık Kursları

İZMİT LGS HAZIRLIK KURSLARI

İzmit LGS hazırlık kursları kapsamında yapılan nitelikli branş eğitimleri İzmit 41 Özel Ders Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Öğrenciler 41 Özel Ders Eğitim Merkezi’nde yapılan LGS hazırlık kurslarına katılarak diğer öğrencilere göre 1-0 önde başlamış olur. Fark yaratmak isteyen her öğrenci 41 Özel Ders Eğitim Merkezi’ni tercih etmelidir.

İzmit LGS hazırlık kursları olarak düzenlenmiş 3-5-8 kişilik özel ders gruplarına katılabilir ve siz de LGS’ye hazırlanırken butik bir eğitim fırsatını yakalayabilirsiniz. Deneyimli öğretmenler tarafından verilen özel grup dersleriyle kısa sürede etkili bir gelişim gösterebilirsiniz.

İzmit LGS hazırlık kursları kapsamında yapılan 3-5 kişilik dersler Kocaeli de 41 Özel Ders Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Öğrenciler bu özel eğitime katılmak için LGS hazırlık 3-5-8 kişilik özel ders gruplarına kayıt olmalıdır. Öğrencilere bir çok imkanın sağlandığı 41 Özel Ders Eğitim Merkezi’nde dersler deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir.

İzmit LGS hazırlık kursları arayışında olan veli ve öğrencilerimizi İzmit te bulunan 41 Özel Ders Eğitim Merkezi’ne davet etmekteyiz. Hem özel bir eğitim, hem en iyi öğretmenler ile LGS’ye hazırlanabilir, aynı zamanda 12 kişiyi geçen sınıflarda alınacak eğitim için ödenen ücretlerden bile daha uygun ücrete kayıt olabilirsiniz.

İzmit LGS hazırlık kursları eğitimlerine katılım gösteren öğrenciler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından LGS sınavına hazırlanacaktır. Öğrencilerin özel sınıflarda LGS’ye hazırlanmaları sayesinde Anadolu Liselerine girmek zor sayılmamaktadır. Öğretmenlerimiz LGS konusunda deneyimli, aktif şekilde eğitim veren, alanlarında uzman branş öğretmenleridir.

İzmit LGS hazırlık kursu kapsamında verilen 3-6 kişilik özel gruplarda siz de yer ayırtabilir, ayrıcalıklı eğitim fırsatını değerlendirebilirsiniz. 41 Özel Ders yıllardır öğrencileri en iyi şekilde eğiten ve kısa sürede eksik giderme konusunda profesyonel, İzmit’in en iyi branş öğretmenleriyle çalışan özel bir kurumdur.

İZMİT LGS HAZIRLIK KURSLARI ARAYANLAR

İzmit te Lgs Hazırlık Kursu arayanlar , Türkiye’nin en deneyimli öğretmenlerinden ders alarak en iyi Nitelikli Okulları kazanmaktadırlar. LGS öğrencileri En iyi öğretmenlerden Birebir ders alarak rakiplerine fark atabilirler. LGS Sınavının zorluğundan kurtulmak isteyen öğrenciler pratik soru çözüm yöntemleri , yeni nesil taktikler ile yüksek netler yaparak derece yapabilirler.

NEDEN LGS ÖZEL DERS ALMALISINIZ ?

  • Bazen  eksiğimiz olduğunu hissederiz takviye dersler ile eksiklerimizi tamamlarız.
  • LGS Özel ders alan öğrenciler rakiplerine fark atarlar.
  • Özel Ders sanıldığı kadar pahalı değildir. Herkes bütçesine uygun birebir ders alabilir.
  • Zamandan ve Ekonomik tasarruf sağlar
  • Öz güven ve Motivasyon sağlanır.
  • En iyi Nitelikli Fen Liselerini kazanabilirsiniz.

İZMİT LGS HAZIRLIK KURSLARI ÜCRETLERİ

LGS Kurs ücretleri yaklaşık kurs fiyatına birebir ders alabilirsiniz. Herkes bütçesine uygun kurumda , evde , Online olarak derslerimize katılabilir. Ücretsiz Örnek derslerimize katılıp öyle karar verebilirsiniz. Öğretmenlerimiz dallarında 15 – 20 yıl arası tecrübeye sahiptir. Bir ders saatimiz 40 dakikadır. Bir bağlantı dersi 80 dakikadır. Sadece işlenen derslerin ödemesi alınır. Velilerden hiçbir şekilde ekstra ücret alınmaz. Ödemelerinizi haftalık ya da aylık olarak ta yapabilirsiniz.

İzmit LGS Hazırlık Kursları İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj