Hızlı Okuma Kursu Kandıra

Hızlı Okuma Kursu Kandıra

Hızlı Okuma Kursu Kandıra

Hızlı Okuma Kursu Kandıra şubemizde İlkokul , Ortaokul , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) DGS , ALES , YÖS , KPSS  ve Tüm Yaş Grupları için okumanızı en üst seviyeye çıkartacak Hızlı Okuma Teknikleri dakikada en üst düzey okuma seviyesini ulaşmanızı sağlar. Kandıra Hızlı Okuma Kursu Taktikleri ile en kısa sürede istediğiniz kitap ve kaynakları daha iyi anlayıp hızlı ve etkili bir şekilde okuyabilirsiniz. Anlayarak Hızlı Okuma Kursu ile Hafıza Gelişir , Okul başarınız artar ve öz güven kazanırsınız.

ÖSYM ve MEB Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

İlkokul Öğrencilerine 5 Hafta 20 Ders Seri Okuma Teknikleri Ortaokul , Lise , LGS , YKS Öğrencilerine 5 Hafta 10 Ders Etkili Paragraf Teknikleri DGS , KPSS , ALES Hızlı ve Süratli Paragraf Çözme 5 Hafta 10 Ders yeterli olmaktadır.

Çocuklar İçin Hızlı Okuma Kursu

Özellikle İlkokul Eğitim Çağında olan Öğrencilerin Okul hayatlarında karşılaştığı en önemli sorun dikkatsizlik ve okuduğunu anlayamamadır. Günlük hayatta , Okulda , arkadaş çevresinde kendini İfade edebilen öğrenciler Eğitim hayatları boyunca başarılı olmaktadırlar. Çocuklar İçin Hızlı Okuma Kursu İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf İtibariyle Alınması gereken zaruri derslerden biridir.

Kandıra’da Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

 Hızlı Okuma Kursu Kandıra Tüm Yaş grupları için geçerlidir. Hafızanızı Etkili Okuma Kursları ile Geliştirebilirsiniz. Zamanı Etkili ve Verimli Kullanırsınız. Hızlı ve Etkili Okuma , hitabet ve iyi bir diksiyon da gerektirir. Etkili okuma daha az bir zamanda en çok kelimeyi anlayarak okumanızı sağlayacaktır.

Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma Taktikleri kişiye özel bir eğitimdir. Küçük yaşlardan itibaren Okuma Alışkanlığı olan Öğrenciler Matematik Sorularını çok rahat kavramakta ve analitik düşünme becerisi kazanmaktadırlar.

EĞİTİM KOÇLUĞU

LGS , YKS , DGS , ALES , KPSS , Tüm Sınav Hazırlık Öğrencileri en az 10 yıl deneyimli Eğitim Koçlarımız ile ders programı alabilir , Günlük takip sistemi ile soru çözme oranını , başarınızı üç kat daha arttıracak Türkiye’nin en deneyimli eğitim koçlarımız ile seminer , motivasyon ve danışmanlık için görüşebilirsiniz.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10 ya da 20 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. 41 Özel Ders Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır.41 Özel Ders ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Hızlı Okumanın Faydaları Nelerdir ?

Hızlı Okuma ile göze etkili bir hız kazandırılır ve görme ile anlayarak okuma arasında uyum sağlanır. Hızlı okuma sayesinde kitaplarınızı daha çabuk bitirir, ödevlerinizi daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlarsınız. Hızlı okuma günlük hayatta okuma ve anlama konusunda size her zaman yardımcı olur. Anlayarak Hızlı Okuma İle Yeni Nesil Soruları daha iyi kavrarsınız. Okuma, Anlama, Kavrama gücünüz artar hafıza güçlenir. Paragraf Sorularını kısa sürede çözer ve deneme sınavlarında net artışı sağlar.

Kandıra Hızlı Okuma

Kandıra Hızlı Okuma Kursu fiyatları 2000 – 3500 TL arasında değişmektedir. Adaylarımızın göreceği saat ve paket programlara göre değişmektedir. Birebir ders paketlerimiz 10-20-30 ders şeklinde olmaktadır. Ders Fiyatları için danışmanlarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir Ders saati 40 dakika olup her oturumda İki Ders 40 + 40 dakika yapılmaktadır. Ödemelerinizi Haftalık ya da aylık toplu şekilde yapabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Kandıra

Seri ve Hızlı Okuma Kursu son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı, ses, görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Kandıra Veren Öğretmenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar, tablet, camera, tablet veya fonksiyonlu android telefon, internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiat ve avantajlarımız için irt no:0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı okuma 1 dakikada kaç kelime?

Eğer dakikada 180 kelimeden daha az okuyorsanız çok yavaş okuyorsunuz demektir. 400 ile 800 kelime arasında okuyorsanız hızlı okuyorsunuz demektir. 800 ila 1500 kelime arasında okuyorsanız, çok hızlısınız demektir. Türkiye okuma hızı ortalaması 180 ile 220 kelime arasındadır. Okuma , Anlama , Kavrama Hızı Bireyin geçmiş dönemlerdeki alt yapısına göre değişmektedir.
  • Kandıra Kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.

Kandıra Hızlı Okuma Kursu Tüm Adaylara Yönelik Bireysel Özel Ders Vermektedir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj