YÖS Kursu Çorlu

YÖS Kursu Çorlu

YÖS Kursu Çorlu

Yös kursu Çorlu şubemiz de 15 yıl deneyimli öğretmenlerden ders alan YÖS öğrencileri en iyi fakülteleri kazanmaktadırlar. Çorlu yös kursu birebir ya da sınıf kursu olarak verilmektedir. Çorlu Yös kursu veren öğretmenler mat 1 , mat 2 , Geometri ve IQ soruların da uzman Öğretmenlerdir. Alanında en iyi öğretmenler ile çalışın. Yaklaşık kurs fiyatına birebir YÖS özel dersi alabilirsiniz. Çorlu Yös kursu veren eğitim merkezi olarak YÖS adaylarına sınırsız eğitim desteği sunmaktayız.

YÖS Kursu Çorlu Şube

Kurumumuzda ve şubelerimizde yös kursu ve özel dersler tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir. Online yös birebir yada grup olarak ta verilmektedir. Birebir özel derslerimiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Haftalık düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır.

YÖS SINAV YERLERİ

Birçok fakülte yös başvurularını almaktadır. Aynı zaman da eş zamanlı olarak yurt dışında 35 farklı ülkede de yös sınavı yapılmaktadır. Her Fakülte kendi sınav gününü ilan etmektedir.

Yös Sınav Başvuruları ve Tarihleri

Online YÖS Kursu , Kurs adaylarını danışmanlık hizmetleri olarak ta bilgilendirmektedir. Sınav başvuruları Mart – Haziran ayı içerisinde yapılmaktadır. Sınav Tarihlerini ise üniversiteler belirlemektedir.

YÖS Sınavına Kimler Başvurabilir

Yabancı uyruklu öğrenci koşullarını sağlayan ve mavi karta sahip öğrenciler Yös’e başvurabilir. Yabancı öğrencilerin lise son sınıfta olmaları yada mezun olmaları gerekmektedir. Sınav ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. 20 dolar ile 100 dolar arasında fakülte ve ülkelere göre başvuru ücretleri alınmaktadır.

YÖS SINAV KONULARI

Sınav 80 Sorudan oluşmaktadır. Yös Matematik 1 , Yös Matematik 2 ,Yös Geometri , Mantık ve IQ Sorularından oluşan sınav 90 ile 120 dakika arasında süresi değişmektedir. YÖS online matematik özel derslerden istediğiniz vakit ve zamanda kurs alabilirsiniz.

YÖS Sınavında En Fazla Tercih Yapılan Programlar Nelerdir?

 • Tıp Fakültesi (İngilizce)
 • Tıp Fakültesi (Türkçe)
 • Diş Hekimliği
 • İşletme
 • Hukuk Fakültesi
 • İktisat
 • EEG
 • Psikoloji
 • Mimarlık – Mühendislik
 • Veterinerlik

En İyi YÖS Hazırlık Kursu

HAFTA İÇİ: PAZARTESİ – ÇARŞAMBA- CUMA

Sabah : 9:00 – 12:00

Öğlen  : 12:30 – 14:30

Akşam  : 18:00 – 21:00

Akşam ders seanslarımız gündüz çalışan adaylar için daha önem arz etmektedir.

HAFTA SONU : CUMARTESİ – PAZAR

DENEMELER:   9:30 – 11:00

12:00 – 13:30

14:00 – 15:30

SORU ÇÖZÜMLERİ : SALI – PERŞEMBE

12:00 – 15:00

Mavi Kart & YÖS

Mavi Kart, Doğumla Türk vatandaşı olup, Türk vatandaşlığından çıkma izni ile vatandaşlıktan çıkmış olan ve  Türk kanunlarının yabancı uyruklulara tanımış olduğu haklardan yararlanabilmelerini sağlayan bir karttır.

Türkiye’de lise eğitimini tamamlayacak ve ya tamamlamış olan çift uyruklu öğrenciler Yabancı Uyruklu / YÖS kontenjanlarından faydalanabilmeleri için Mavi Kart almak zorundadırlar.

Mavi Kart Kontenjanı : Tıp Fakültesi , Diş Hekimliği , Hukuk Fakülteleri , Eğitim Fakültesi Kontenjanları %10’luk bir kısıtlama ile başvuru hakkı tanıyacaktır. Bu bölümlere başvuru kontenjanı mavi kartlı öğrencilere sadece %10 dur.

YÖS Kursu Çorlu Almak İsteyenler

Yabancı Öğrencilerin en çok tercih ettikleri ülkelerden biri TÜRKİYE’dir. Bu tercihin sebeplerinden bazıları yabancı öğrenciler için ülkemizin eğitim seviyesinin o ülkelerden üst olmasıdır. Balkan Ülkeleri, Almanya, Doğu Asya Ülkeleri, Asya Ülkeleri Afrika Ülkeleri, Kongo, Gana, Moğolistan, Ortadoğu da Irak ve Suriye, Kafkas, İran ve Kardeş ülke Azerbaycan Devletlerinden yoğun öğrenci göçü almaktayız. Yös Adaylarının Türkçe Eğitim Mantığını kavramaları zaman almaktadır. Bunun İçin Yös Kurslarımızda Tecrübeli yıllarca yabancı öğrencilere eğitim veren öğretmenlerimiz en etkili tekniklerle Yabancı adayları memnun etmektedirler. Adaylar Türkiye’nin en iyi fakültelerini kazanmak için hak kazanmaktadırlar. Mat 1 Mat 2 ve IQ Sorularından oluşan Yös sınavında adaylarımız rahatlıkla başarı sağlamaktadırlar. En Profesyonel eğitim kadrosu ile Kurs Burda aradığınız tüm özel ders ve kursları online sistem ile ayağınıza getiriyor. İlk dersimiz ücretsizdir.

YÖS BİLGİ TIKLAYINIZ

İÜYÖS SINAV YERLERİ TIKLAYINIZ

İÜYÖS 2021 BAŞVURU TAKVİMİ TIKLAYINIZ

İÜYÖS BAŞVURU ÜCRETLERİ TIKLAYINIZ

YÖS BAŞVURU KOŞULLARI ( İÜYÖS ÖRNEK ALINMALIDIR ) TIKLAYINIZ

İÜ YÖS SINAV KLAVUZU TIKLAYIN

Yös Kursu Çorlu Şube İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  error: Content is protected !!
  × Whatsapp Mesaj