Yahya Kaptan Etüt Merkezleri

Yahya Kaptan Etüt Merkezleri

YAHYA KAPTAN ETÜT MERKEZLERİ

Yahya Kaptan Etüt Merkezleri şubemiz de İlkokul Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) Öğrencilerine Birebir  ya da Sınıf Kursu olarak verilmektedir. Yahya Kaptan Etüt Merkezi olarak  İzmit’in En Deneyimli Öğretmenlerinin olduğu bir eğitim Kurumuyuz. Birebir Özel Ders alan öğrencilerin Eksik Olduğu üniteler 15 Yıl Deneyimli Öğretmenler tarafından verilmektedir. İzmit Yahya Kaptan’da ve İzmit Merkez şubelerimiz den size yakın olan Eğitim Merkezimize Anayol üzerinde çok rahat ulaşım kolaylığı vardır. Siz de Yaklaşık Kurs Fiyatında şubelerimizden En İyi Öğretmenlerden Çocuklarınıza Birebir ders aldırarak başarılı ve mutlu bir eğitim sürecine katılabilirsiniz.

HIZLI OKUMA KURSU

İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf Öğrencilerine EN İyi Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından Birebir Seri ve Hızlı Okuma Dersi verilmektedir. Hızlı Okuma Kursu Yahya Kaptan’da İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık , LGS , YKS , DGS , ALES Öğrencilerine Okuma ve Anlama Hızlarını 3 kat arttıracak şekilde Deneyimli Öğretmenlerimiz tarafından öğretilmektedir.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

Hızlı Paragraf Kursu Sınavlarda Soru Çözme Hızınızı 2 Katına çıkaran özel bir çalışmadır. Hızlı Paragraf Teknikleri Kursu İzmit Merkez ve Yahya Kaptan şubelerimiz de verilmektedir. Diğer şubeler ; Gebze , Gölcük , Derince , Darıca , dilovası , Kandıra , başiskele , kartepe Eğitim Merkezlerimizde Birebir Online ya da Yüz yüze verilmektedir.

YAHYA KAPTAN ETÜT MERKEZLERİ

En İyi Ders talebiyle öğrencilerine okula destek eğitimi aldırmak isteyen velilerin çok sayıda olduğu bir ilçemizdir. Günümüzde öğrencilere destek verebilecek nitelikte az sayıda kurum bulunmaktadır. Bu kurumların kimisi Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olmaksızın işleyişlerini sürdürdüklerinden öğrencinin verim alması da pek mümkün olmamaktadır. Lakin siz değerli velilere hali hazırda Milli Eğitime Bağlı bir İngilizce Kursu olarak etüt eğitimi hizmetini sunmaktayız. Derslerimiz öğrencilerimizin eksik olduğu konuları tamamlamak adına deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Yahya Kaptan etüt derslerimiz haricinde istenilen ders için etüt merkezimizden özel ders alarak öğrencilerimizin üzerine daha çok yoğunlaşması gereken ve kendilerini eksik buldukları konular kavratılabilir. Yahya Kaptan etüt programlarımızla öğrencilerimizin en iyi eğitimi almaları amaçlanmıştır. Öğrencilerimizin aldıkları eğitimi dışarıda da hissettirebilmeleri, ne kadar donanımlı olduklarını gösterebilmeleri bizim için çok önemlidir. Yahya Kaptan etüt programlarımıza dahil olarak güzel bir eğitim alan öğrencilerimiz ileride de Lise Giriş Sınavı sınavı ile ilgili destek alabilir ve istedikleri durumlarda özel ders alarak kendilerinin eksiklerini giderebilirler.

YAHYA KAPTAN ETÜT EĞİTİM MERKEZİ

Yahya Kaptan etüt eğitim merkezi olarak nitelikli eğitim hizmeti veren kurumumuz da öğrencilerin ödevleri eksiksiz bir şekilde yaptırılır. Ödevlerin matematik, fen bilimleri, Türkçe, sosyal bilgiler, İngilizce gibi derslerden verilmesi aileleri zorlamaktadır. Buna bir çözüm getirmek ve ailelerin çalıştığını düşünerek işten sonra çocuklarını alabilecekleri temiz, ferah, güvenilir bir eğitim ortamı sunmaktayız. Ödevleri yaptırılan öğrenciler kalan zamanlarını aktivitelerle ve aileleriyle geçirme şansı elde etmektedir.

Etüt eğitim merkezimiz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı 10 yıldır hizmet veren  en modern, teknolojik donanımlara sahip, temiz ve güvenilir bir kurumdur. Ulaşımın kolay olduğu merkezi konumda bir konuma sahiptir. İnternet sitemizde bulunan haritada yeri tam olarak işaretlenmiştir.

Yahya Kaptan’da etüt merkezi arayışında olan veli veya öğrenciler, 41 Özel Ders şubesine gelerek kayıt yaptırabilirler.

Yahya Kaptan’da etüt merkezi dersleri 10 yıl eğitim veren tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Yahya Kaptan’da etüt eğitim merkezi ihtiyacı olan öğrenciler etüt merkezimize gelerek eksik oldukları konuları tamamlayarak, konu tekrarları ve testlerle üniteler pekiştirilir.

Yahya Kaptan etüt merkezi öğrencilerimiz  Eğitim Merkezimizde eğitim görerek sınıflarında başarılı öğrenciler olmaktadırlar.

41 Özel Derse gelerek sınıflarımızı görebilir, güvenliğimizi, hijyenimizi inceleyebilirsiniz.

 

EN İYİ EĞİTİM MERKEZİ

Yahya Kaptan etüt merkezleri yıllar önce kuruldu. Kuruluşundaki genel amaç; çalışan anne ve babaların okuldan sonra çocuklarını güvenle bıraktığı, ödevlerinin, Milli Eğitim bakanlığından onaylı öğretmenler eşliğinde yapıldığı yerdir. Buralar açılırken, bakanlığa bağlı müfettişler tarafından dikkatlice kontrol edilmekte, eğitime uygun bir ortam varsa onay verilmektedir. Etütlerin iç dizaynları Milli Eğitim Bakanlığına bağlı teknik şartnameye göre dizayn edilir ve sonrasında onay verilir. Örneğin; en küçük etüt merkezinde bile en az 4 tuvalet bulunmaktadır. Kız, Erkek öğrencilerin ve bayan, erkek öğretmenlerin tuvaletleri ayrı ayrıdır. Sınıflar havadar ve yeterli ışıklandırmaya sahip olmalıdır. Yangın Merdiveni bulunmalıdır. Acil çıkış kapıları ve burayı gösteren yön levhaları konulmalıdır. Bina depreme dayanıklı olmalı, gerekli deprem raporları alınmalıdır. Sağlık Bakanlığından gelen farklı bir komisyon ortamı incelemekte, tam sağlık koşullarını oluşmasını sağlamakta, bir problem yoksa onay verilmektedir.

Yahya Kaptan etüt merkezleri çok fazla olmasına rağmen bunların birçoğu gayri resmi çalışan kurumlardır. Bu kurumlarda Milli Eğitim bakanlığı tarafından atanmış öğretmenler bulunmaz. Etüt yapılacak yerler standartlar yönetmeliğine uygun olması gerekir. Aksi takdirde etüt açma onayı alamazlar. Eğitime başlayamazlar.

Yahya Kaptan etüt merkezleri açılırken standartlar yönetmeliğinde belirtilen kurallar uygulanır. Örneğin: kız, erkek öğrenciler ve bayan, erkek öğrenciler için en az 4 tuvalet gerekir. Tuvaletlerin havalandırılması uygun olmalı. Yeler ve duvarlar tavana kadar fayanslı olmalı. Her tuvalette ayrı ayrı lavabo ve musluk bulunmalı. Bu tuvaletler sağlık bakanlığı tarafından kontrol edilir ve onay verilir. Tuvaletlerin biri özürlüler için özel olarak hazırlanır.

Yahya Kaptan etüt merkezleri sınıfları için de bazı kurallar vardır. Sınıflarda yeterli havalandırma, aydınlatma sağlanmalı. Tavanların minimum yükseklikleri standartlar yönergesinde belirtilen miktardan az olmamalı. Bina asansörleri özürlülerin de kullanabileceği standartlara uymalı ve mühendisler odasından bu asansör kullanıma uygundur ifadesinin yazıldığı yeşil etiket bulunmalıdır. Bina merdiven koridorlarının sağ ve solunda merdiven boyunca tutamak bulunmalı ve merdivenlere kaydırmaz bant yapıştırılmalı.

Yahya Kaptan etüt merkezleri dahilinde eğitim veren etüt merkezimiz 7/24 özel kameralarla izlenmektedir.

YAHYA KAPTAN ETÜT PROGRAMI

Yahya Kaptan etüt programı öğrencilerin hafta içi ödevlerinin yapılması amacıyla düzenlenmiş eğitimlerdir. Öğrenciler okul ödevlerini belirli etüt saatleri içerisinde tamamlayarak evlerine ödevleri kalmamış bir şekilde gider. Öğrenciler bu sayede aileleriyle daha kaliteli zaman geçirerek güzel bir yaşama sahip olur.

Yahya Kaptan etüt programı için hiçbir etüt merkezinde standart program yoktur. Her etüt merkezi farklı farklı programlar hazırlayabilmektedir. Etütlerin hemen hemen hepsi özel ders vermektedir. Önemli olan bura çalışan öğretmenlerin deneyimlimi olup olmadığıdır. Gayri ciddi etüt merkezlerinde üniversite öğrencileri bile çalıştırılmaktadır.

Yahya Kaptan etüt programı bazen öğrenciye göre birebir düzenlenir. Öğrencinin eğitim koçları tarafından hazırlanan programları öğretmenlerle paylaşılır. Öğrenciye göre hazırlanan programlar etüt merkezinde takip edilir. Etüt merkezi öğrencinin gelişimiyle ilgili raporlar düzenler. Bu raporlar öğrenci velileriyle paylaşılır.

Yahya Kaptan etüt programı birkaç farklı şekilde uygulanır. Bazen aynı sınıftan öğrencilerle grup dersleri yapılır, bazen de farklı sınıftan olan öğrenciler bir sınıfta toplanır. Bu sınıfa bir veya birkaç tane öğretmen girer ve her öğrenciyle birebir ilgilenilir.

BİREBİR ETÜT VE AVANTAJLARI

Yahya Kaptan birebir etüt eğitimi öğrencilerin ödevlerini yapmaları ve takıldıkları yerleri öğretmenlerine sorabildikleri eğitimlerdir. Öğrenciler ödevlerinin bitiminden sonra verilen çalışma konu ve soruları üzerinde alıştırma yapmaya devam eder. Bu sayede öğrenciler ödevlerden arta kalan zamanlarını etüt saatlerinde eğitimle değerlendirmiş olur.

birebir eğitim veya diğer bir değişle birebir ders öğrenciler için en etkin öğrenme metodudur. Öğretmen ders anlatırken veya soru çözerken bir yandan da öğrenciyi izler. Öğrencinin anlamadığı noktalara, konulara veya sorulara anında müdahale eder.

Yahya Kaptan eğitim süresindeki derse adaptasyon her öğrencide farklıdır. Bazı öğrencilere 15-20 dakikada ara verdirmek gerekir. Bazı öğrenciler ise 60 dakika boyunca derse adapte olmaktadır. Yapılan araştırmalar süresinde öğrencilerin ortalama 40 dakika boyunca derse dikkatlerini verebildikleri anlaşılmıştır. Bu bütün dünyadaki okullarda standarttır.

Yahya Kaptan eğitim merkezimizde dersi alan öğrenciler arasında dikkat eksikliği olan öğrencilerde bulunabilmektedir. Bu öğrenciler etüt almadan önce okullardaki rehber öğretmenlerden destek almalıdır. Okullardaki rehber öğretmenler, öğrencinin sınıf öğretmeniyle birlikte öğrencinin durumuna uygun nasıl bir etüt programı uygulanması gerektiğini velilerle veya kayıtlı olduğu Etüt Merkezi öğretmenleriyle paylaşır.

Yahya Kaptan birebir etüt ile özel ders arasında ne fark vardır diye düşünebilirsiniz. Özel ders 1 öğrenci ve 1 öğretmenden oluşur. Oysa birebir etütte 1 öğretmene 5 öğrenci düşebilir. Öğretmen öğrencileri bir masa etrafında toplar ve her öğrenciyle sırasıyla ilgilenir. Bunun nedeni öğrenci etütte kendisi çalışır anlamadığı konuları ve soruları ders süresi boyunca öğretmenine sorar.

NEWEĞİTİM KOÇLUĞU

YAHYA KAPTAN ETÜT ÜCRETLERİ

Yahya Kaptan etüt ücretleri olarak Türkiye’nin en uygun kurumlarından biri olan  kurumumuz aynı zamanda özel ders almak istediğiniz öğretmenler en az 10 yıl deneyimlidir. Etüt öğrencilerinin ders notları düşük olma ihtimali çok az bir ihtimaldir. Eğer ihtiyaç duyulursa da şubelerimizden öğretmenlerinden özel ders alabilir, sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilir.

Yahya Kaptan etüt ücretleri öğrencilerin aldığı verim ve düzenli ders çalışma ortamı değerlendirildiğinde son derece cüzi olmaktadır. Etüt eğitimi şubemiz de gönülden yaptığı, öğrencilerin temellerinin gelişmesinde etkili olduğu düşünülen eğitimlerdendir. Etüt eğitimine katılan öğrenci eve ödevsiz bir şekilde gider. Etüt saatleri öğrenciler için günlük çalışma demektir. Bu da başarının anahtarı olmaktadır.

YAHYA KAPTAN ETÜT  MERKEZLERİ ÜCRETLERİ

Yahya Kaptan etüt eğitim merkezi ücretleri değerlendirildiğinde etüt programına göre belirtilen ücretler son derece makul olmaktadır. Sizler de bu avantajlı etüt eğitim ücretlerinden faydalanabilir, öğrencilerinizin ödevlerinin yaptırıldığı güvenli bir eğitim kurumuna dahil olabilirsiniz.

eğitim merkezi ücretleri olarak değerlendirmenizi eğitim merkezimizi baz alarak yaptığınızda görebilirsiniz ki Yahya Kaptan etüt eğitim bedelleri son derece düşük rakamlardadır. Etüt saatlerinde öğrenciler derslerinde son derece verim almakta olduğundan öğrencilerdeki değişim ve gelişim öğretmenleri için başarı duygusunu tetikler. Bu da kurum için son derece faydalı olarak görülmektedir.

YAHYA KAPTAN ETÜT EĞİTİM MERKEZLERİ FİYATLARI

Yahya Kaptan etüt  merkezleri fiyatları olarak öğrencilerin hafta içi her gün katılabileceği etüt eğitimi bedelleri web sitemizin etüt bölümünde belirtilmiştir. Etüt eğitim bedelleri son derece uygun olup, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılabileceği şekilde düzenlenmiştir. Öğrencilerinin ödevlerinin yaptırıldığı ve ödevlerden sonra çeşitli alıştırmalarla öğrencilerin ders çalışma alışkanlığı kazandığı etüt eğitimi, öğrencilerin temellerinin atıldığı bu çağlarda oldukça önemlidir.

Yahya Kaptan etüt eğitim merkezleri ders ücretleri tüm öğrencilerin ve ailelerin bütçelerini sarsmayacak ölçüde minimum seviyelerde uygulanmaktadır. Öğrencilerin dersten aldıkları verim göz önüne alındığı değerlendirildiğinde eğitim bedeli çok makul olmaktadır.

Yahya Kaptan Etüt Merkezleri İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj