Ürgüp YKS Kursu

Ürgüp YKS Kursu

Ürgüp YKS Kursu

Ürgüp YKS Kursu şubemizde YKS ( TYT – AYT – YDT) kursu birebir özel ders yada ikili gruplar halinde verilmektedir. Ürgüp YKS öğrencilerimize en iyi eğitim ortamını hazırlayarak Huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir şekilde ders çalışma ortamını sağlamaktayız. Kurumumuz birebir eğitim , kişiye özel tasarlanan ders modelleri ile Ürgüp’ün en butik eğitim merkezidir. Ürgüp YKS Kursu arayanlar , alanında en az 10 yıllık deneyimli öğretmenlerimizden birebir ders alırlar.

Ürgüp YKS Kursu – ÖZEL DERS

YKS kurs ücretleri uygun ve tüm veliler açısından ekonomiktir. Sizde şubemizi arayarak birebir özel dersleri kurs fiyatına alabilirsiniz. Erken kayıt avantajını yakalayın. YKS hazırlık öğrencilerinin birebir özel ders alarak en zor soruları dahi rahatlıkla cevapladıkları görülmektedir. Özel ders kalabalık sınıf kurslarına göre daha avantajlı ve verimli geçmektedir. YKS gruplarının en fazla üç kişilik olmasını öneriyoruz. EA-SAYISAL-SÖZEL branşındaki öğrenciler eksikliklerini birebir özel ders ile tamamlayarak en iyi fakülteleri kazanabilirler.

Üniversite Hazırlık Kursu

Öğrencilerimiz ister kuruma ister dilediklerinde birebir online eğitim destekli programlarımızdan faydalanabilirler. Online birebir özel ders ses, görüntü ve ekran kalitesi ile profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. YKS Kursu öğrencileri istedikleri üniteden birebir online özel ders alabilirler. Online Dersler için yer ve mekan sınırlaması yoktur. İstediğiniz yerden bağlantı kurabilirsiniz. Online özel derslerimiz yüz yüze eğitimden daha verimli geçmektedir. Adaylarımız bilgisayar, tablet, pc, ses kurulumu için mikrofon güçlü bir internet ağı gereklidir. Online YKS kursu Matematik, Fizik, Kimya Biyoloji, Türkçe Edebiyat, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Dinkültürü tüm derslerden verilmektedir.

YKS Kursu – Ders Paketleri

Sayısal Adaylar : 300 derslik tüm dersler paketi

Matematik        : mat- 1 50 – 60 / mat- 2 40 – 50 /  geometri  20 – 30 ders paketi

Fizik                   : Fizik-1 20   /    Fizik-2 30 ders paketi

Kimya                : 50 ders paketi

Biyoloji             : 40 ders paketi

Türkçe              :Tüm Adaylar için 30 Ders Paketi

EA ve Sözel     : Tüm Dersler 200 Ders Paketi/ Mat-1-Mat-2- Geometri – Tarih – Coğrafya – Türkçe Edebiyat – Felsefe grubu- Dinkültürü Dilediğiniz ders ve üniteden 6-8-10-16 ders şeklinde takviye alabilirsiniz.

Ders Günleri

Hafta içi : Sabah Grubu  9:30 – 13:10

Öğlen Grubu  13:30 – 17:15

Akşam Grubu  18:00 – 21:00

Hafta Sonu : Cumartesi 9:00 – 21:00 istediğiniz Seansta

Pazar    12:30 – 20:00 istediğiniz seansta

Denemeler : Cuma  ve Pazar Günleri 3 seans

 

Ürgüp YKS Kursu-Eğitim Koçluğu

12 Yıllık Eğitim hayatı boyunca öğrenciler geleceklerini tayin edecek mesleklere yönelmeleri için en iyi başarı sıralamalarına girmelidirler. YKS Adayları Üniversite Hazırlık sürecinde planlı ders çalışma, Döküman dizaynı, Sistemli bir program dahilinde hedeflerine ulaşmak isterler. Ders Koçluğu ile YKS Adayları Birebir takip ile hangi ünitede eksik noktaları var tespit edilir. Yapılan tespit ve analizler adayı hedeflediği başarı sıralamasına götürecek kadar yeterlidir. YKS Ders Koçları öğrencilere süreç içerisinde gerekli motivasyon çalışmalarını da yaparlar. Mutlu, huzurlu ve tam sistemli bir sınav süreci ile YKS Adayları diledikleri en iyi fakülteleri Kurs Burda güvencesi ile rahatlıkla kazanmaktadırlar.

 

YKS Kursu Ürgüp Büro için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj