Tuzla Hızlı Okuma Kursu

Tuzla Hızlı Okuma Kursu

Tuzla Hızlı Okuma Kursu

Tuzla Hızlı Okuma Kursu şubemizde İlkokul , Ortaokul , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) DGS , ALES , YÖS , KPSS  ve Tüm Yaş Grupları için okumanızı en üst seviyeye çıkartacak Hızlı Okuma Teknikleri dakikada en üst düzey okuma seviyesini ulaşmanızı sağlar. Tuzla Hızlı Okuma kursu taktikleri ile en kısa sürede istediğiniz kitap ve kaynakları daha iyi anlayıp hızlı ve etkili bir şekilde okuyabilirsiniz.

ÖSYM ve MEB Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

İlkokul Öğrencilerine 5 Hafta 20 Ders Seri Okuma Teknikleri Ortaokul , Lise , LGS , YKS Öğrencilerine 5 Hafta 10 Ders Etkili Paragraf Teknikleri DGS , KPSS , ALES Hızlı ve Süratli Paragraf Çözme 5 Hafta 10 Ders yeterli olmaktadır.

Tuzla’da Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Tuzla Hızlı Okuma Kursu Tüm Yaş grupları için geçerlidir. Hafızanızı Etkili Okuma Kursları ile Geliştirebilirsiniz. Zamanı Etkili ve Verimli Kullanırsınız. Hızlı ve Etkili Okuma , hitabet ve iyi bir diksiyon da gerektirir. Etkili okuma daha az bir zamanda en çok kelimeyi anlayarak okumanızı sağlayacaktır.

Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma Taktikleri kişiye özel bir eğitimdir. Küçük yaşlardan itibaren Okuma Alışkanlığı olan Öğrenciler Matematik Sorularını çok rahat kavramakta ve analitik düşünme becerisi kazanmaktadırlar.

EĞİTİM KOÇLUĞU

LGS , YKS , DGS , ALES , KPSS , Tüm Sınav Hazırlık Öğrencileri en az 10 yıl deneyimli Eğitim Koçlarımız ile ders programı alabilir , Günlük takip sistemi ile soru çözme oranını , başarınızı üç kat daha arttıracak Türkiye’nin en deneyimli eğitim koçlarımız ile seminer , motivasyon ve danışmanlık için görüşebilirsiniz.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10 ya da 20 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır.41 Özel Ders ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda. irt numaramız 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz Kursta yada Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Hızlı Okuma Ücretleri

Tüm Derslerden İstediğiniz Gün ve Saatte Yaklaşık Kurs fiyatına Birebir Özel Ders alabilirsiniz. Kurs Merkezimiz de , evde ya da Online olarak seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Grup Fiyatlarında indirim yapılmaktadır.NEWEĞİTİM KOÇLUĞU

Tuzla Hızlı Okuma Kursu

Seri ve Hızlı Okuma Kursu son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı, ses, görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Tuzla Hızlı Okuma Kursu Veren Öğretmenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar, tablet, camera, tablet veya fonksiyonlu android telefon, internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no:0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tuzla Hızlı Okuma Kursu için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Tuzla LGS Hazırlık Kursları İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj