Gölcük LGS Hazırlık Kursları

Gölcük LGS Hazırlık Kursları

GÖLCÜK LGS HAZIRLIK KURSLARI

Gölcük LGS hazırlık kursları kapsamında yapılan nitelikli branş eğitimleri Gölcük 41 Özel Ders Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Öğrenciler 41 Özel Ders Eğitim Merkezi’nde yapılan LGS hazırlık kurslarına katılarak diğer öğrencilere göre 1-0 önde başlamış olur. Fark yaratmak isteyen her öğrenci 41 Özel Ders Eğitim Merkezi’ni tercih etmelidir. Tavsiyemiz Birebir Özel Derstir.

Gölcük LGS hazırlık kursları olarak düzenlenmiş 2 – 3 kişilik özel ders gruplarına katılabilir ve siz de LGS’ye hazırlanırken butik bir eğitim fırsatını yakayabilirsiniz.15 yıl Deneyimli öğretmenler tarafından verilen özel grup dersleriyle kısa sürede etkili bir gelişim gösterebilirsiniz.

Gölcük LGS hazırlık kursları kapsamında yapılan 2-3 kişilik dersler Kocaeli de 41 Özel Ders Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Öğrenciler bu özel eğitime katılmak için LGS hazırlık 3-5-8 kişilik özel ders gruplarına kayıt olmalıdır. Öğrencilere bir çok imkanın sağlandığı 41 Özel Ders Eğitim Merkezi’nde dersler deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Gölcük LGS hazırlık kursları arayışında olan veli ve öğrencilerimizi Gölcük’te bulunan 41 Özel Ders Eğitim Merkezi’ne davet etmekteyiz. Hem özel bir eğitim, hem en iyi öğretmenler ile LGS’ye hazırlanabilir, aynı zamanda 15 kişiyi geçen sınıflarda alınacak eğitim için ödenen ücretlerden bile daha uygun ücrete kayıt olabilirsiniz.

Gölcük’te LGS hazırlık kursları eğitimlerine katılım gösteren öğrenciler en az 15 yıl deneyimli öğretmenler tarafından LGS sınavına hazırlanacaktır. Öğrencilerin özel sınıflarda LGS’ye hazırlanmaları sayesinde Anadolu ve Fen Liselerine girmek zor sayılmamaktadır. Öğretmenlerimiz LGS konusunda deneyimli, aktif şekilde eğitim veren, alanlarında uzman branş öğretmenleridir.

Gölcük’te LGS hazırlık kursu kapsamında verilen 3-6 kişilik özel gruplarda siz de yer ayırtabilir, ayrıcalıklı eğitim fırsatını değerlendirebilirsiniz. 41 Özel Ders yıllardır öğrencileri en iyi şekilde eğiten ve kısa sürede eksik giderme konusunda profesyonel, Gölcük’te en iyi branş öğretmenleriyle çalışan özel bir kurumdur.

GÖLCÜK’DE LGS HAZIRLIK KURSLARI ARAYANLAR

Gebze’de LGS Hazırlık Kursu arayanlar , Türkiye’nin en deneyimli öğretmenlerinden ders alarak en iyi Nitelikli Okulları kazanmaktadırlar. LGS öğrencileri En iyi öğretmenlerden Birebir ders alarak rakiplerine fark atanabilirler. LGS Sınavının zorluğundan kurtulmak isteyen öğrenciler pratik soru çözüm yöntemleri , yeni nesil taktikler ile yüksek netler yaparak derece yapabilirler.

NEDEN LGS ÖZEL DERS ALMALISINIZ ?

  • Bazen  eksiğimiz olduğunu hissederiz takviye dersler ile eksiklerimizi tamamlarız.
  • LGS Özel ders alan öğrenciler rakiplerine fark atarlar.
  • Özel Ders sanıldığı kadar pahalı değildir. Herkes bütçesine uygun birebir ders alabilir.
  • Zamandan ve Ekonomik tasarruf sağlar
  • Öz güven ve Motivasyon sağlanır.
  • En iyi Nitelikli Fen Liselerini kazanabilirsiniz.

HIZLI OKUMA KURSU GÖLCÜK

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu İle ÖSYM ve MEB Sınavlarında Okuma ve Soru çözme Hızınız 2 kat artış olacaktır. İlkokul , Ortaokul , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) Öğrencileri Hızlı Okuma Kursu ile Sınav zamanlarını Etkili ve verimli kullanmaktadırlar.

NEWEĞİTİM KOÇLUĞU

GÖLCÜK LGS HAZIRLIK KURSLARI ÜCRETLERİ

LGS Kurs ücretleri yaklaşık kurs fiyatına birebir ders alabilirsiniz. Herkes bütçesine uygun kurumda , evde , Online olarak derslerimize katılabilir. Ücretsiz Örnek derslerimize katılıp öyle karar verebilirsiniz. Öğretmenlerimiz dallarında 15 – 20 yıl arası tecrübeye sahiptir. Bir ders saatimiz 40 dakikadır. Bir bağlantı dersi 80 dakika dır. Sadece işlenen derslerin ödemesi alınır. Velilerden hiçbir şekilde ekstra ücret alınmaz. Ödemelerinizi haftalık ya da aylık olarak ta yapabilirsiniz.

Gölcük LGS Hazırlık Kursları İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj